I miejsce na turnieju w Tomaszowie Mazowieckim

W dniach 20-21.06.2015r w Tomaszowie Mazowieckim odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. Drużyna KS STAL Radomsko wystartowała w kategorii 2004 i młodsze ( 7 ekip) i wygrała wszystkie mecze zajmując I miejsce. W tej samej kategorii III miejsce zajęła UKS WATRA Gidle. Najlepszą strzelczynią turnieju została Zuzanna Witaszczyk. Wyniki KS STAL: Dargfil Tomaszów II 7-1, SP nr 8 Tomaszów 5-0, SMS Łódź 2-0, Dargfil Tomaszów I 6-0, UKS WATRA Gidle 4-0, Kaja Opoczno 3-0. Bramki strzelały: Zuzanna Witaszczyk 13, Milena Kowalska 11, Aleksandra Szydziak 3.

Skład KS STAL Radomsko: Zuzanna Witaszczyk, Aleksandra Szydziak, Milena Kowalska, Oliwia Grzegorczyk, Zuzanna Zemła, Nicola Mazur, Olga Mituła, Wiktoria Kucharska, Julia Małolepsza, Natalia Sadawa. Trener - Karolina Szostek.

Skład UKS WATRA Gidle: Martyna Sprawka, Dominika Tulejko, Martyna Tulejko Anna Zatoń, Martyna Kaszuwara, Daria Borowiecka, Maja Niedźwiecka, Anna Zatoń, Klaudia Barska, Anna Barska. Trener - Wiktoria Janik.