II Liga Kobiet mecz z Liderem

II Liga Kobiet  mecz z Liderem

Wiosnę 2015 II Ligi Kobiet grupa łódzka rozpoczął mecz 16 kolejki z liderem KS Raszyn - 1-3. Od początku przewagę miały zawodniczki gości, co skutkowało utratą gola już w 7'. Nasze zawodniczki starały się umiejętnie bronić, lecz w 30' znów straciliśmy bramkę. Nastawione na większy wynik zawodniczki gości grały coraz ostrzej, co spowodowało kilka drobnych urazów i jedną kontuzję. Po jednym z ostrych wejść Iwona Starczyk opuściła na moment boisko i 68' w zamieszaniu straciliśmy 3 bramkę. W 78' minucie po indywidualnej akcji Darii Tarabasz padł gol dla Stali.

Skład KS STAL: Aleksandra Wachowska ( 80' Katarzyna Garbarz), Magdalena Leszcz, Iwona Starczyk, Wiktoria Rosińska, Anna Leszcz, Magdalena Kowalska, Oliwia Pająk, Karolina Kubiak, Oliwia Machnik ((65' Wiktoria Janik ( 76' Aleksandra Mikulec)), Daria Tarabasz, Marta Mehr ( 46' Klaudia Jarzębska).