III Turniej Młodziczek i Juniorek

W dniu 07.11.2015r w Ostrówku odbył się III Turniej o Mistrzostwo ŁZPN Młodziczek i Turniej Juniorek. Niestety nasze drużyny zdobyły tylko 1 pkt. ( Młodziczki ).  Mecze nie były złe lecz brakuje zgrania i dokładności w przyjęciach i podaniach. Juniorki pojechały w 6 osobowym składzie, bez rezerw i ostatni mecz grały w osłabieniu. Bramki strzelały: Błach Oliwia 3, Klaudia Szczepańska 1, Patrycja Bartoń 1.

Skład Młodziczek:  Grzegorczyk Oliwia,  Bartoń Patrycja, Barska Klaudia, Bogacz Agnieszka, Sikorska Natalia, Musiał Dominika, Szydziak Aleksandra, Sprawka Martyna, Zemła Zuzanna, Zatoń Anna, Borowiecka Daria, Kucharska Wiktoria, Barska Anna, Niedźwiecka Maja.

Skład Juniorek Młodszych: Szwed Julia, Olszowiec Natalia, Kaczmarek Weronika, Oliwia Błach, Kaczmarek Klaudia, Szczepańska Klaudia.