Mecz z Piastovią

Do Piastowa ( drużyny która aspiruje do awansu) dojechało 11 zawodniczek KS STAL Radomsko, w tym 4, które zagrały pierwszy raz w pierwszym składzie lub pierwszy raz w lidze. Dlatego drużyna zagrała w ustawieniu bardzo defensywnym z jedną atakująca zawodniczką. Wynik 0-0 utrzymywał się do 30 minuty, w której pięknym strzałem pod poprzeczkę z 16m zawodniczka Piastovii otworzyła wynik. Następne bramki padły w 40' i 45'. po przerwie zawodniczki STALI wyszły skoncentrowane i realizowały założenia, od czasu do czasu zagrażając bramce przeciwniczek. Niestety po faulu na Wiktorii Janik przez ostatnie 30 minut graliśmy w 10. Mimo to wynik nie ulegał zmianie i dopiero po niefortunnym zagraniu w polu karnym (85') rzut karny wykorzystała zawodniczka gospodarzy. Nasze zawodniczki nie poddały się i w 89 minucie po podaniu Oliwii Pająk zawodniczka Stali Klaudia Jarzębska strzeliła bramkę i ustaliła wynik 1-4. Wielki szacunek za walkę dla wszystkich zawodniczek.

Skład KS STAL: Aleksandra Wachowska, Katarzyna Garbarz, Magdalena Leszcz,., Aleksandra Mikulec, Iwona Starczyk, Oliwia Pająk (C), Inez Zatoń, Daria Tarbasz, Wiktoria Janik ( kontuzja 75' - zejście z boiska), Klaudia Jarzębska.