Turniej WATRA CUP

IX Turniej WATRA CUP - I EVITA CUP odbył się 12.12.2015r na hali sportowej w Kłomnicach. w turnieju wzięło udział 15 drużyn w trzech kategoriach wiekowych; 2008 -3, 2006- 6, 2004- 6. W kategorii 2004 i młodsze wystartowała drużyna KS STAL Radomsko zajmując II miejsce. Przegrana z UKS GOL Częstochowa w pierwszym meczu 0-1 ( bramka samobójcza) nie dała szans na miejsce I. Pozostałe wyniki KS STAL: PSP Ciężkowice 4-0, UMKS OSTROWIA Ostrówek 2-1, UKS HERKULES Kochanowice 3-0, GLKS GMINA Kłomnice 2-0. Bramki dla KS STAL strzelały: Zuzanna Witaszczyk -8 (najlepsza strzelczyni turnieju), Aleksandra Szydziak - 3.

Skład KS STAL Radomsko: Anna Zatoń, Martyna Sprawka, Nicole Mazur, Aleksandra Szydziak, Zuzanna Witaszczyk, Zuzanna Zemła, Maja Niedźwiecka. Trener - Wiktoria Janik.