Wygrana z MKS Zduńska Wola

Zła passa przerwana!
Zawodniczki KS Stal Radomsko wygrywają wyjazdowy mecz z MKS Zduńska Wola 3:1.
W pierwszej połowie spotkania zarówno zawodniczki ze Zduńskiej Woli jak i Radomska stworzyły sobie okazję do zdobycia bramki. Wynik spotkania otworzyły gospodynie. Radomszczanki jednak w końcowej fazie pierwszej połowy wyrównały wynik, bramkę zdobyła Klaudia Jarzębska. Od początku drugiej połowy Stal przejęła inicjatywę na boisku. Wynik spotkania podwyższyła Sara Perczyńska. W ostatnich minutach meczu Martyna Robaszkiewicz zdobywa bramkę i ustala wynik spotkania na 3:1 dla KS Stal Radomsko.

Skład : Wachowska (C), Gawrońska, Perczyńska, Rosińska, Kapusta, Dybała, Machnik, Własny ( Zatoń ), Janik, Robaszkiewicz, Jarzębska

Dziękujemy zawodniczką za walkę w dzisiejszym meczu i gratulujemy wygranej! Życzymy im również powodzenia w kolejnych spotkaniach.