IV Turniej OZPN Juniorek

W dniu 31.10.2015r. na stadionie LKS Ceramika Opoczno rozegrano czwarty turniej Juniorek Młodszych w ramach rozgrywek piłkarskich dziewcząt prowadzonych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim.

W turnieju udział wzięły drużyny: LZS KAJA Opoczno, KS STAL Radomsko, MGKS SKALNIK Sulejów oraz gościnnie KS HETMANKI Włoszczowa.

Po niezwykle zaciętej i emocjonującej rywalizacji zwyciężyły młode piłkarki z KS HETMANIKI Włoszczowa, które wyprzedziły drużynę LZS KAJA Opoczno. Na trzecim miejscu uplasował się zespół MGKS SKALNIK Sulejów. Czwarta lokata przypadła KS STAL Radomsko.

Wyniki poszczególnych meczy przedstawiają się następująco:
1. MGKS Skalnik Sulejów - KS Hetmanki Włoszczowa 0 : 4
2. LZS Kaja Opoczno - KS Stal Radomsko 2 : 1 (Składowska P. x2 - Bartoń)
3. MGKS Skalnik Sulejów - LZS Kaja Opoczno 0 : 1
4. LZS Kaja Opoczno - KS Hetmanki Włoszczowa 0 : 1
5. MGKS Skalnik Sulejów - KS Stal Radomsko 3 : 0
6. KS Hetmanki Włoszczowa - KS Stal Radomsko 2 : 1 (Andzelx2 - Bogacz)

Drużyny biorące udział w turnieju z rąk Prezesa OZPN w Piotrkowie Trybunalskim Stanisława SIPY otrzymały piłki.

Skład KS STAL: Julia Szwed, Klaudia Barska, Natalia Olszowiec, Weronika Kaczmarek, Klaudia Kaczmarek, Dominika Musiał, Agnieszka Bogacz, Aleksandra Szydziak, Zuzanna Witaszczyk, Zuzanna Szwed.