Mecz o 6 punktów wygrany!

Mecz pomiędzy KS STAL Radomsko a DAF Płońsk był meczem decydującym o utrzymaniu się w II Lidze Kobiet. Drużyna, która przegrała ma teraz bardzo trudną sytuację. Wiedząc o tym zawodniczki KS STAL wyszły na mecz skoncentrowane i od pierwszej minuty atakowały bramkę przeciwniczek. Po bardzo dobrej asyście Basi Janus do bramki w 2 minucie trafiła Klaudia Jarzębska. Mecz to wyraźna przewaga gospodyń. Bramki padały jeszcze w: 57', 67' Klaudia Jarzębska, 16', 75' Karolina Kubiak, 34' Oliwia Pająk, 60' Barbara Janus ( która mogła trafić jeszcze kilka razy do bramki, lecz jak pech to pech). Zawodniczki DAF Płońsk miały tylko kilka sytuacji, lecz Aleksandra Wachowska utrzymała 0 konto.

Skład KS STAL: Aleksandra Wachowska, Anna Leszcz, Iwona Starczyk, Magdalena Duda, Magdalena Leszcz, Wiktoria Janik ( 70' Aleksandra Mikulec), Oliwia Pająk, Karolina Kubiak, Oliwia Machnik ( 55' Inez Zatoń), Barbara Janus ( 84' Katarzyna Garbarz), Klaudia Jarzębska