Radomsko Dmosin 7-1

Ostatni mecz w tej rundzie zakończył się wynikiem 7-1 dla Radomska. Piłkarki STALI od samego początku miały przewagę nad zawodniczkami z Dmosina i już w 21 minucie pada pierwszy gol w wykonaniu Karoliny Szostek. Długo nie musimy czekać na kolejna bramkę, bo w 25 minucie ponownie Karolina. Wynik na 3-0 podwyższa Martyna Robaszkiewicz w 30 minucie meczu, a po przerwie strzela dwa kolejne gole w 62 i 68 minucie. Do listy strzelców ponownie dopisuje się w 71 minucie Karolina Szostek, a Wiktoria Rosińska w 73 minucie strzela na 7-1.
Brawo dla wszystkich zawodniczek za walkę!!!

Skład Stali: Gadomska, Starczyk(C), Perczyńska(Gawrońska 55'), Kapusta, Leszcz M, Rosińska, Oraczewska, Szmitka (Korycka40'), Tyll (Dybała65'), Szostek, Robaszkiewicz. Rezerwa; Janik

Z dorobkiem 16punktów znajdujemy się na 7 miejscu w tabeli.