STAL- FIERO 1 MAJA

W dniu 1 Maja na boisku przy ul. Kościuszki odbył się mecz o puchar Przewodniczącego SLD Arkadiusza Ciacha pomiędzy KS STAL Radomsko a KS KONTRA Drużyna FIERO ( byłe zawodniczki Kolejarza i SMS Łódź). Mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 2-2 ( Daria Tarabasz - 2), dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, a  rzuty karne Stal wygrała 3-2. Mecz przebiegał w przyjaznej atmosferze, akcje z jednej i drugiej strony mogły się podobać. Dziękujemy drużynie z Łodzi za przyjazd do Radomska.

Skład KS STAL: Aleksandra Wachowska, Katarzyna Garbarz, Anna Leszcz, Magdalena Leszcz, Magdalena Duda, Iwona Starczyk, Marta Mehr, Oliwia Machnik, Wiktoria Janik, Oliwia Widera, Oliwia Pająk, Daria Tarabasz, Klaudia Jarzębska, Zuzanna Kotlińska, Martyna Gabryś