Turniej w Tomaszowie

W dniach 25-26 czerwca 2016r połączone siły UKS WATRA Gidle i KS STAL Radomsko wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt w Tomaszowie Mazowieckim organizowanym przez Klub MUKS DARGFIL. W obsadzonym bardzo dobrymi drużynami: MUKS Dargfil Tomaszów Mazwiecki, LKS Kaja Opoczno, MUKS Praga Warszawa, SMS Łódź, UKS Dubler Opole Lubelskie, ULKS Korona Bożewo UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski nasze zawodniczki zajęły: w kategorii 2005 i młodsze VI miejsce ( 6 drużyn), a w kategorii 2003/2004 II miejsce ( 7 drużyn). Najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii 2003/2004 została Bartoń Patrycja. Bramki dla KS STAL strzelały: Witaszczyk Zuzanna, Bartoń Patrycja, Kowalska Milena.

Skład UKS WATRA ( 2005 i młodsze): Grzegorczyk Oliwia, Mazur Nicole, Małolepsza Julia, Kucharska Wiktoria, Borowiecka Daria, Tulejko Dominika, Tulejko Martyna. Trener Pietras Arkadiusz, Kierownik  Pachulski Janusz.

Skład KS STAL (2003/2004): Szydziak Aleksandra, Zemła Zuzanna, Sikorska Natalia, Barska Klaudia, Kowalska Milena, Witaszczyk Zuzanna, Bartoń Patrycja. Trener  Ślęzak Jarosław, Kierownik Janik Wiktoria.