II miejsce na turnieju WATRA CUP

Najmłodsze zawodniczki  KS STAL Radomsko wzięły udział  w Turnieju WATRA CUP z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Gidlach w dniu 29.05.2015r. Turniej zorganizowany przez UKS WATRA pod patronatem Wójta Gminy Gidle Janusza Pachulskiego zgromadził 11 drużyn w trzech kategoriach wiekowych: 2003 i młodsze, 2005 i młodsze i 2007 i młodsze. zawodniczki KS Stal wystartowały w najstarszej kategorii, choć średnia wieku była niższa od pozostałych drużyn, to świetnie dały sobie radę zajmując II miejsce. wyniki KS STAL: AP Gmina Kłomnice 4:3, Zjednoczeni I 4:0, UKS WATRA Gidle 2:2.

Skład KS STAL:  Szydziak Aleksandra, Małolepsza Julia, Witaszczyk Zuzanna, Zemła Zuzanna, Kaszuwara Martyna, Mazur Nicole, Bartoń Patrycja, Mituła Olga, Sadawa Natalia.