Trudny mecz ze Zgierzem

Sąsiadujące ze sobą drużyny zagrały mecz o spokojny byt w II lidze. Mecz od początku był meczem walki z każdej strony, z lekką przewagą gospodyń. Lecz to STAL w 32' po wrzutce Karoliny Kubiak z wolnego i dobitce Barbary Janus zdobyła pierwszego gola. Gospodynie bardzo chciały mecz wygrać i zaostrzyły grę, do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie zawodniczki ze Zgierza ostro ruszyły na naszą bramkę i w 47' zdobyły gola ( naszym zdaniem ze spalonego). druga bramka dla Zgierza padła w 52' bezpośrednio z rzutu rożnego. Ostra gra zawodniczek gospodyń, przy biernej postawie sędziów doprowadziła do brutalnego ataku na Klaudię Jarzębską, która wcześniej pokazała, że jest szybsza od zawodniczek Zgierza. Przerwa w meczu trwała 16 minut do przyjazdu karetki pogotowia ( Klaudia została w szpitalu na obserwacji po wstrząśnieniu mózgu - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia). Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Zgierza.