IV miejsce na Finale Wojewódzkim

W dniu 24.03.2014r drużyna U12 KS STAL wzięła udział w Finale Wojewódzkim XV Turnieju Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku. Nasze zawodniczki zajęły IV miejsca na startujących 15 drużyn dziewcząt.

Wyniki KS STAL: Koluszki 3-0, Regnów 1-2 ( II miejsce w grupie), ćwierćfinał Wysokienice 2-1, półfinał Opoczno 2-4, mecz o III miejsce Sieradz 0-1. Bramki strzelały: Milena Kowalska, Agnieszka Bogacz, Patrycja Bartoń.

Skład KS STAL: Aleksandra Szydziak, Milena Kowalska, Zuzanna Witaszczyk, Agnieszka Bogacz, Nina Chatzinikolaov, Patrycja Bartoń, Klaudia Barska, Dominika Musiał, Zuzanna Zemła, Julia Leśniak.

Dzień wcześniej młodsze koleżanki U10 ( UKS WATRA) zdobyły II miejsce. Skład: Oliwia Grzegorczyk ( najlepsza bramkarka turnieju), Olga Mituła, Martyna Kaszuwara, Nicola Mazur, Dominika Tulejko, Martyna Tulejko, Martyna Sprawka, Anna Barska.

Oliwia Grzegorczyk i Nicola Mazur uzupełnią skład SP Maków i pojadą  na Finał Krajowy do Warszawy.