Mecz o Puchar Wiosny

21.03.2015r  w meczu o Puchar Wiosny, ufundowany przez Posła na Sejm RP Marka Domarackiego, piłkarki KS STAL Radomsko pokonały drużynę Hetmana Włoszczowa 12:1. Mecz odbył się na boisku przy ul Kościuszki w Radomsku. Dla dziewczyn ze Stali był to tzw sparing. 28.03.2015r (sobota) godz. 11.00 na boisku przy ul. Brzeźnickiej KS STAL zagra swój pierwszy mecz rundy wiosennej na własnym boisku -  przeciwnikiem będzie lider po rundzie jesiennej KS Raszyn.

Skład Stali: Oliwia Machnik, Iwona Starczyk, Wiktoria Rosińska, Anna Leszcz, Magda Leszcz, Karolina Kubiak, Oliwia Widera, Oliwia Pająk, Inez Zatoń, Klaudia Jarzębska, Karolina Szostek oraz Wiktoria Janik, Magda Duda, Kasia Garbarz

Gole strzeliły: K.Jarzębska (10' 23' 45' ), K.Szostek (20' 28' 43' 56' ) K.Kubiak (38' 42' 59' 64' 65' ).