Mistrz Województwa do lat 16

Zawodniczki do lat 16  KS STAL Radomsko poszły w ślady swoich starszych koleżanek i zdobyły tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego w Halowym Turnieju Zrzeszenia LZS. Na turnieju strefowym w Strzelcach Małych wygrały 3 mecze i awansowały z I miejsca ( bilans bramkowy 15-0). Najlepszą zawodniczką turnieju strefowego była Alicja Sokołowska, która zdobyła 9 bramek ( Rosińska 3, Pokora 3). Na Finale Wojewódzkim ( bez Ali) nasze zawodniczki po przegranym pierwszym meczu z drużyną gospodyń - Łobudzice 1-2 ( Rosińska), trzy następne wygrały: Regnów 4-2 ( Janus 3, Pokora 1), Grabów 2-1 ( Janus 1, Rosińska 1), Łękawa 3-0 ( Janus 2, Pokora 1). Najlepszą strzelczynią turnieju została Barbara Janus.

Skład KS STAL: Oliwia Machnik, Oliwia Widera, Natalia Pokora, Wiktoria Rosińska, Barbara Janus, Oliwia Błach, Nikola Góra, Weronika Kaczmarek, Justyna Ślęzak, Justyna Maślanka, ( w strefie grały Alicja Sokołowska, Julia Jastrzębska). Zdjęcia Magdalena Szewczyk