Sparing z LKS START Niechcice

W dniu 12.06.2015r nasze juniorki młodsze, młodziczki i orliczki ( 2000-2007) zagrały sparing z drużyną LKS START Niechcice. Mecz rozgrywany był na całym boisku po 11, czas 2x30min. Drużyna dziewcząt z Niechcic stawia pierwsze kroki w piłce kobiecej (zagrały roczniki 2000-2002), i pokazała, że piłka nożna nie jest im obca. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla KS STAL Radomsko- bramki strzelały Oliwia Błach 2 i Zuzanna Witaszczyk 1. Na dużym boisku zagrały także nasze najmłodsze zawodniczki i powoli uczyły się atmosfery prawdziwego meczu.

Skład KS STAL: Katarzyna Garbarz, Julia Szwed, Natalia Olszowiec, Oliwia Błach, Magdalena Duda, Klaudia Szczepańska, Inez Zatoń, Nikola Góra, Zuzanna Witaszczyk, Aleksandra Szydziak, Zuzanna Zemła, Olga Mituła, Daria Borowiecka, Nicola Mazur, Martyna Kaszuwara, Łucja Morga, Natalia Karasek, Wiktoria Kucharska, Julia Małolepsza, Natalia Sadawa, Iza Kowalska. Drużynę poprowadziła Karolina Szostek.