Dwie przegrane

Ostatnie dwa mecze: czwartek 04.06.2015r z MOSIR Monki 1-4 i niedzielny 07.06.2015r z AZS Warszawa 0-3 pokazały, że z wyżej notowanymi klubami sama wola walki, bez kondycji i zgrania nie wystarczy. Roszady w składzie w ostatnich meczach i bardzo słaby udział w treningach powodują, że nawet bardzo dobrych sytuacji nie potrafimy zamienić na bramki. Przed ostatnia kolejką ( wyjazd do Jantara Ostrołęka) jesteśmy pewni utrzymania w II Lidze Kobiet. Należy szybko podjąć decyzję, jak ma wyglądać praca w Klubie w sezonie 2005/1016.

Skład KS STAL 04.06.2005r : Aleksandra Wachowska, Anna Leszcz, Iwona Starczyk, Magdalena Leszcz, Wiktoria Janik , Oliwia Pająk, Karolina Kubiak, Oliwia Widera, Oliwia Machnik ( 55' Magdalena Duda), Karolina Szostek, Wiktoria Rosińska ( 80' Inez Zatoń)

Skład KS STAL 07.06.2015r: Aleksandra Wachowska, Anna Leszcz, Iwona Starczyk, Magdalena Duda, Magdalena Leszcz, Wiktoria Janik, Karolina Kubiak (26' Daria Tarabasz), Oliwia Machnik ( 40' Marta Mehr), Inez Zatoń (80' Aleksandra Mikulec), Oliwia Widera, Wiktoria Rosińska